Хіромассаж у Львові

Зараз самий час подарувати своїй шкірі корисні і приємні процедури, які відновлять її життєву силу, повернуть тонус і сяяння. Що ж робити? Ми пропонуємо Вам пройти курс хіромассажу за авторською програмою іспанського професора Енріке Кастелс Гарсія.

Хіромассаж – естетичне мануальне моделювання, новий вид масажу, який увібрав в себе все краще з європейських і східних шкіл масажу. Хіромассаж зніме накопичену напругу, фізичні і емоційні перенавантаження які часто викликають утворення м'язових спазмів або, як говорять професіонали, гіпертонусу в певних зонах . Цей стан може привести до закладання ранніх зморшок, погіршувати циркуляцію крові у тканинах, що, у свою чергу, веде до недоліку дихання і живлення не лише м'язів, але і шкіри. В результаті, шкіра втрачає тонус, еластичність м'язів знижується, важко виводяться токсини, шкіра перестає дихати.

Хіромассаж – спосіб протистояти таким змінам. Через декілька сеансів результат буде очевидним! Ви відчуєте, як напруга спадає, і ваша шкіра значно покращується. Вона – гладка, щільна, еластична. Відбувається регенерація клітин, стимулюється клітинний обмін, тканини збагачуються киснем, з'являється здоровий колір обличчя, зникають набряки, вирівнюється овал обличчя, як результат – блиск в очах, гарний настрій і відмінне самопочуття.

Техніка і методика хіромассажу досить складна.

Її дія спрямована на комірцеву ділянку, а також декольте ,шію та обличчя.

Абсолютно природний вигляд масажу – робота лише руками!. Різноманітність елементів дозволяє уникати рухів, що повторюються, нервова система не встигає звикнути до такої техніки масажу, що забезпечує високий ефект від дій, що проводяться. Ця техніка масажу не схожа ні на одну іншу, її виконують лише професіонали з великим досвідом Повертати природню красу завжди складніше, ніж зберегти! Тому в першу чергу – це дисципліна!

Догляд за обличчям має бути регулярним:

1. Тривалість сеансу масажу – 60-120 хвилин.
2. У профілактичних цілях – 1 раз на місяць , 20- 45 років – бажано провести
    курс процедур – 6 - 12 сеансів (2 рази на тиждень).
3. Після курсу підтримувати процедури 1-2 рази на місяць.
4. З 35 років курс хіромассажу слід проводити 2-3 рази на рік по 10-14 процедур
    2 рази на тиждень.
5. Після курсу підтримувати процедури 2-3 рази на місяць.

Протипокази до  хіромасажу :

• висипання,
• подряпини,
• шкірні захворювання.

Ефективність хіромассажу значно зростає завдяки комплексному підходу. У винагороду за Вашу турботу шкіра нагородить Вас правом відчувати себе неймовірно привабливою! У Салоні краси та естетичної косметології “VIPART” процедуру проводять в затишній атмосфері: розслаблююча музика, свічки, пахощі ароматичних масел. Це дозволяє глибоко розслабитися, що дуже важливо при роботі з тканинами м'язів. Не затягуйте з цими приємними процедурами, і тоді результат гарантовано тішитиме Вас!

Розробка сайту Kuntyi.com